Polski żuraw samojezdny REX 20 będzie prezentowany na Targach ENERGETAB 2019. Producent firma ZBUD Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na swoje stoisko L5 8 w dniach 17 - 19 września 2019 roku.
Polski producent żurawia samojezdnego REX 20 firma ZBUD Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na swoje stoisko L5 8 - Tagi ENERGETAB 2019 w dniach 17 - 19 września 2019 roku.
Projekt REX 20 to trzy żurawie o udźwigu 20 ton. I żuraw samojezdny, przemysłowy mogący dodatkowo przewozić 3 tonowy ciężar na haku. II żuraw samojezdny, o dużej dzielności terenowej, specjalnie pomyślany jako uniwersalne narzędzie ekip energetycznych (żuraw oraz podnośnik koszowy w jednym) Dodatkowo żuraw może być wyposażony w czujnik obecności pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez linie wysokiego napięcia. Umożliwia to pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami w pobliżu strefy ochronnej linii wysokiego napięcia, może także służyć jako kontrolny wskaźnik poprawnego wyłączenia linii. Rex 20 jest wyposażony w hak holowniczy, instalację pneumatyczną oraz elektryczną dla holowanej przyczepy. III żuraw o dużej mobilności, zabudowany na podwoziu samochodowym o określonych parametrach: szosowych lub szosowo-terenowych. Wyposażenie oraz typ i marka podwozia zgodne z oczekiwaniami i potrzebami klienta.
Polski żuraw samojezdny REX 20 będzie prezentowany na Targach ENERGETAB 2019. Producent firma ZBUD Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na swoje stoisko L5 8 w dniach 17 - 19 września 2019 roku.
Doświadczony producent suwnic, żurawi morskich oraz innych urządzeń dźwigowych firma ZBUD Sp. z o.o. na targach zaprezentuje swoją nowość - samojezdny żuraw REX 20. Udźwig 20 ton, stała charakterystyka pracy w zakresie 360 °. Bogate wyposażenie standardowe oraz opcjonalne powoduje, że jest doskonałym narzędziem pracy dla firm: budowlanych, energetycznych, infrastrukturalnych, a także na placach magazynowych i przeładunkowych. Żuraw REX 20 posiada bardzo dobre zdolności trakcyjne, udźwig 20 ton, wyposażony jest w cztero-elementowy, linowo-hydrauliczny wysięgnik o zasięgu 16,5 m. Wymiary żurawia gwarantują łatwość transportu na duże odległości, własny hydrauliczny układ jezdny wyposażony we wszystkie koła skrętne, który pozwala na łatwe przemieszczanie się po terenie budowy i dojazd na niewielkie odległości, a także jazdę z ciężarem zawieszonym na haku [do 3 ton]. Dźwig REX 20 ma bardzo mały promień skrętu R - 2850 mm.
 

Polska mini ładowarka kołowa lub gąsienicowa oraz koparka gąsienicowa.

Niezawodna, tania - taka trochę droższa łopata przydatna prawie dla każdego.

Mini ładowarka gąsienicowa

 

Reklama Google

142644 (148)

Reklama Google

Minikoparka